Pełna lista brokerów Opcji Binarnych

autor: Opcjusz Binarski; 27,10,2016;

Pełna lista brokerów Opcji Binarnych

 Artykuł aktualizowany

OpisBrokerLicencjaDepozytMax. zyskRating 
Ultra Banc Vanuatu $10 +90% ★★★★★ Sprawdź »

ULTRABANC jest projektem zarządzanym przez grupę Finance Managers, która świetnie rozumie potrzeby handlowców Opcji Binarnych. Te potrzeby pierwszego rzędu to:
* konto DEMO, żebyś mógł wypróbować platformę, zanim rozpoczniesz prawdziwe inwestowanie
* niska kwota wejścia: już przelewając do portfela ULTRABANC $10 jesteś w stanie otworzyć swoje pierwsze pozycje
* natychmiastowe wypłaty : w tym momencie firma aktualizuje system, abyś zlecając dyspozycję wypłaty natychmiast aktywował cały proces bankowy
* aktywności dodatkowe: takie jak akcje bonusowe i ubezpieczenia handlu
* szybki kontakt z mówiącym po polsku działem obsługi
* prawdziwe i zawsze aktualne dane dotyczące akcji, walut i spółek
* sprawna aplikacja mobilna.
High Low Australia $50 +90% ★★★★☆ Sprawdź »

Makler HIGH-LOW należy do licencjonowanej w Australii firmy RTCM. Dlatego właśnie najwięcej ciekawych ofert skierowanych jest do traderów z Australii; np transfery w AUD realizowane są bez opłat za wymianę waluty. Zwykle poziom dochodów z inwestycji dochodzi do 90%, a opcje egzotyczne nawet do 200%. Pozycje handlowe można otwierać już od $10. Za pierwsze zawarte kontrakty broker oferuje cashback w wysokości 50 AU$/US$/€/£. Program lojalnościowy uwzględnia cashbacki miesięczne, w zależności od zainwestowanego kapitału. Minimalna wartość depozytu wynosi 50 US$/€/£ poprzez wszystkie kanały płatności.
BDSwiss Cypr $100 +85% ★★★☆☆ Sprawdź »

BDSwiss oferuje rekompensatę za nietrafione inwestycje, czyli przegrane pozycje. "Polisy" wynoszą 5-10% kwoty transakcji. Maksymalne zyski mieszczą się w przedziale 68-85%; co znaczy, że kończąc handel "w pieniądzu" otrzymujemy na BDSwiss spore zyski, a bycie chwilowo "poza pieniądzem" nie zrujnuje nas doszczętnie. BDSwiss proponuje jedną kategorię tradera z minimalnym depozytem w wys. $100. Kwotę depozytu należy przeprocesować co najmniej raz, żeby dostać możliwość wypłaty środków. W przeciwnym razie broker obciąży nas płatnością w wys. 5% wypłacanej sumy, lecz nie mniejszą niż 25 EUR/USD. Półroczny brak aktywności na koncie spowoduje jego zawieszenie, przy czym płatność za konta zawieszone jest obligatoryjna i wynosi 10% depozytu, nie mniej niż €5 i nie więcej niż €48.90.
Binary TILT $1000 +85% ★★☆☆☆ Sprawdź »

Na Binary TILT w indeksach aktywów przeważają pary walutowe; rynki akcji lub surowce spotykane są tu rzadko, lub wcale. Traderzy otrzymują 10% wartości depozytów poleconych przez siebie przyjaciół, przy czym znajomy zobowiązany jest do wpłacenia powyżej $500. TILT klasyfikuje graczy według pięciu kategorii; deponując $500 nie znajdziemy się w tej samej grupie co trader grający za $50,000 miesięcznie. Minimalna kwota depozytu wynosi $1000, a opłata za wypłatę kosztuje $20.
GOptions $1000 +90% ★★★★★ Sprawdź »

GOptions został uznany za najlepszego brokera 2014 roku. Posiada sporo niespotykanych gdzie indziej funkcjonalności, takich jak możliwość BUY ME OUT, dająca traderom możliwość zamknięcia pozycji przed terminem ważności, ROLLOVER — funkcja przedłużająca czas handlu i DOUBLE UP, czyli zwielokrotnienie wartości transakcji, aby zyskać dodatkowy czas. Akcja BONUSOWA nigdy się nie kończy, a minimalna wartość depozytu to $200. Minimalna kwota handlu wynosi tylko $5, a zyski częśto dochodzą do 90%. Maksymalna kwota, za którą trader ma prawo otworzyć pozycję, wynosi tylko $5,000. Zależnie od liczby, skali i częstotliwości depozytów trader zostaje sklasyfikowany w jednej z 5 kategorii. Wypłata możliwa jest 1-2 razy w miesiącu, a średni koszt dyspozycji wypłaty wynosi $25.
HY Options Cypr $250 +70% ★☆☆☆☆ Sprawdź »

Wartość bonusu dochodzi do 50%, lecz żeby wypłacić depozyt z bonusem niezbędne jest przeprocesowanie go 40 razy, co przekracza przyzwoite standardy. Wypłata środków jest możliwa od poziomu $20, lecz każda dyspozycja wypłaty kwoty niższej niż $300 wiąże się z opłatą w wysokości $30.
Cherry Trade Cypr $200 +85% ★★★★☆ Sprawdź »

Cherry Trade nie oferuje konta DEMO. BONUS należy przeprcesować 30 razy, a jego wielkość zależy od tego, czy deponujemy $200, czy $100,000 miesięcznie. Zyski dochodzą do poziomu 85%, Broker wymaga depozytu w wysokości $200. Minimalna kwota inwestycji na jednej pozycji to $5 a maksymalna $1000. Cherry klasyfikuje na 5 kategorii, zależnie od wielkości depozytów. Platforma zawiera ogromnie dużo aktywów do handlu.
BOSS Capital $200 +85% ★★☆☆☆ Sprawdź »

Na BOSS Capital możesz uzyskać dostęp do Twojego osobistego doradcy, który wraz z Tobą będzie starał się maksymalizować zyski. Platforma daje dostęp do ponad 200 aktywów handlowych i oferuje 5 różnych rodzajów kont w zależności od wielkości depozytów. Bonusy mieszczą się w przedziale $500 - $25,000 i naturalnie zależą od wielkości pierwszego depozytu.
Zoom Trader Cypr $250 +83% ★★☆☆☆ Sprawdź »

Zoomtrader proponuje zyski z inwestycji na poziomie do 83%, ale nie oferuje konta DEMO. Broker dzieli traderów na 3 grupy i proponuje bonusy różnej wartości, jednak wymaga przeprocesowania ich 40 razy. Zastanawiające jest to, że broker zachowuje sobie prawo do udzielenia bonusu dochodzącego do 100% bez zgody użytkownika konta. Nie wiemy, czy jest to mechanizm unikania wypłat, ale radzimy uważać na tego rodzaju praktyki. Opłata za nieużywanie konta wynosi 10% wartości portfela miesięcznie (minimum 10 EUR/USD/GBP). Zamknięcie konta z saldem mniejszym niż 200 EUR/USD/GBP kosztować będzie tradera 40 EUR/USD/GBP.
10 Trade Cypr $200 +75% ★★★★☆ Sprawdź »

* Traders from the USA, New Zealand, Australia, Turkey, Japan, Israel, Canada and South Africa cannot use this web broker. * No mobile trading app as of yet. * Great data latency, fast trade execution and a wide array of colors on the platform to help user pick out the most useful information on the screen. * The asset list included well over 100 items which is outstanding. * Offer support in Russian, Swedish, Italian, Polish, Dutch, English, Portuguese and Spanish.
Opcje Binarne | IQOption IQ Option Cypr min. $10 +92% ★★★★☆ Sprawdź »
IQ Option stanowi niewątpliwie ciekawą pozycją na liście brokerów Opcji Binarnych. Najniższa wartość depozytu wynosi u nich $10. Natomiast pozycję możesz otwierać już od $1. Niespotykana jest także wartość zysków: IQ płaci nawet 92% zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej. Bonus może osiągnąć 80% wpłaty, a konto VIP otrzymuje już za wpłatę w wysokości $1,000. Prezentem od IQ jest także cashback w wys. 60% oraz sygnały całkowicie za darmo.
Opcje Binarne | 24Option 24 Option Cypr min. $250 +89% ★★★★☆ Sprawdź »
Broker 24Option jest zdecydowanym liderem branży na rynku europejskim pod względem liczby klientów i depozytów. Proponowane przez platformę zyski mieszczą się w przedziale 70%-89%, przy czym większość pozycji z zyskiem 70% to Opcje 60-sekundowe. Na podstawie wielkości depozytów użytkownik przyporządkowany jest do konkretnego typu konta, na których minimalny depozyt zawsze wynosi $250. Zależnie od wielkości transakcji trader otrzymuje bonus 20%-100%.
Opcje Binarne | Banc de Binary Banc de Binary Cypr min. $200 +91% ★★★★☆ Sprawdź »
  Banc de Binary reklamuje się jako pierwszy broker Opcji Binarnych na świecie z uregulowaną sytuacją prawną. Ten licencjonowany broker proponuje zyski z wygranych pozycji na poziomie 60-91%, przy czym inwestycje na Opcjach mieszczą się w przedziale $1 - $6,000. Banc de Binary proponuje traderom 5 typów kont, w zależności od wielkości depozytów i rozmiarów inwestycji, a także posiada konta przygotowane dla muzułmanów. Platforma proponuje handel ponad 200 różnych aktywów z 36 krajów i zdobyła uznanie najlepszego brokera roku 2015 i platformy roku 2013. Bonusy mieszczą się w przedziale 30-50% depozytu.
Opcje Binarne | PorterFinance Porter Finance min. $200 +83% ★★★☆☆ Sprawdź »
  Broker Opcji Binarnych Porter Finance tłumaczy brak regulacji troską o komfort Klienta; zgodnie z informacją na stronie głównej Porter Finance oferuje większą liczbę aktywów handlowych oraz wyższe zyski rezygnując z ograniczającego ruchu procesu licencjonowania działalności. Zwroty z inwestycji są rzeczywiście wyższe niż średnia wśród brokerów - dochodzą do 83%. Minimalna kwota inwestycji wynosi $5 i, co ciekawe, ograniczona jest od góry na poziomie $2,500 dla użytkowników na poziomie podstawowym. Maksymalna kwota handlu dla userów VIP wynosi $5,000.
Opcje Binarne | Finpari Finpari min. $250 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »
  Zaletą tego nielicencjonowanego brokera jest ekspresowa realizacja wypłat - broker twierdzi, że realizuje wypłaty w godzinę. Poza tym proponuje sporo akcji promocyjnych z wygranymi osiągającymi $20,000. Minimalna kwota depozytu wynosi $250 a maksymalna $3,000, przy czym bonusy są uzależnione od wpłat i wynoszą 20% - 100% wartości depozytów.
Opcje Binarne | OFM Option FM Belize min. $250 +91% ★★★★☆ Sprawdź »
  Broker ten proponuje zyski do 91% na zainwestowanej kwocie. Minimalna kwota inwestycji to $1, a minimalny depozyt wynosi $250. Bonus otrzymywany przy rejestracji wynosi 100% depozytu i należy go przeprocesować 20 razy. Trader zostaje zakwalifikowany do odpowiedniego konta na podstawie wyskości wpłat i rozmiaru handlu.
Opcje Binarne | Tradorax Tradorax min. $250 +85% ★★★★☆ Sprawdź »
Handlując na Opcjach Binarnych z Tradorax oczekiwany zwrot inwestycji dochodzi zwykle do 85%. Broker nie daje możliwości otwarcia konta DEMO, a minimalna kwota handlu to $25. Bonus należy przeprocesować 30x, żeby móc wypłacić kwotę z portfela. Deponując z Tradorax $500 - $4,999 zostajesz zakwalifikowany do specjalnej grupy traderów i otrzymujesz 2% wyższe zyski z otwartych pozycji i 1% cashbacku. Jeżeli zdeponujesz $5,000 - $9,999 zyski zostaną zwiększone do 3%, wciąż dostajesz 1% cashbacku, a także otrzymujesz możliwość otwarcia jednej pozycji Bez Ryzyka, gdzie przegrany handel nie powoduje zabrania środków z Twojego konta. Za depozyt powyżej $10,000 dostaniesz 4% większe zyski z otwartych pozycji, 2% cashback i dwie możliwości przegranego handlu; a także hojny bonus.
Opcje Binarne | OptionXO Options XO Cypr min. $200 +75% ★★★☆☆ Sprawdź »
Warto sprawdzić Options XO, ponieważ broker ten proponuje nam niczego... oprócz profesjonalnego serwisu opcji binarnych. Bonus jest dostępny na żądanie, trzeba go jednak „odpracować” 30 razy. Za polecenie znajomych można otrzymać 10% ich depozytów, nie więcej jednak niż $500. Wpłata w wysokości $2,000 gwarantuje zwiększenie zysków na wygranych pozycjach o około 2%.
Opcje Binarne | Optionweb Option Web Cypr min. $200 +70% ★★★☆☆ Sprawdź »
Option Web proponuje traderom grę na ponad 180 różnych aktywach. Klienci zakwalifikowani jako Złoci i Platynowi otrzymują możliwość dodania wybranych przez siebie instrumentów. Wypłata środków możliwa jest jedynie po zagraniu 20 razy na każdym dolarze otrzymanym w ramach bonusu. Najbardziej jednak do rejestracji zachęca informacja, że pierwszy handel na Ivory Options musi być zwycięski! Co znaczy, że broker nie pobiera Twoich środków w wypadku przegranej.
Opcje Binarne | Imperial Options Imperial Options min. $250 +70% ★★★☆☆ Sprawdź »
Handlując opcjami binarnymi Imperial otrzymasz możliwość handlu 71 akcjami, 30 indeksami giełd, 11 surowcami i 24 parami walutowymi. Do dyspozycji są opcje 60-sekundowe, Paid i Ladder. Zależnie od wysokości depozytu bonus może wynosić od 25% do 200% pierwszej wpłaty.
Opcje Binarne | Tradesolid Tradesolid min. $100 +75% ★★★★☆ Sprawdź »
  Platformie Tradesolid niewątpliwie należy się znacznie więcej uwagi, ponieważ proponuje szereg niespotykanych gdzie indziej rozwiązań. "Mirror Trading" pozwala traderom na kopiowanie strategii doświadczonych użytkowników platformy. Użytkownik ma prawo do dwóch kont z aktywowanym autotraderem śledzącym zachowania i pozycje doświadczonych graczy. Sekcja szkoleniowa posiada bardzo bogaty wybór materiałów do nauki i inspiruje początkujących traderów niczym trener osobisty. Tradesolid proponuje grę na opcjach 110 różnych aktywów, przy czym najciekawsze rzeczy dzieją się w weekend: zwyczajowo w sobotę i niedzielę możemy liczyć na bonus w wysokości 250% depozytu; wpłata musi jednak przekroczyć $1,000. Przy depozycie $500 trader dostaje możliwość otwarcia jednej pozycji Risk Free — platforma gwarantuje brak przegranej na tej pozycji. Jednak deponując powyżej $500 otrzymujemy 5 pozycji Risk Free (po $100 każda). Elitarna grupa traderów dostaje możliwość wygrania cennych nagród; gdy depozyt wyniesie minimum $10,000 i na otwartych pozycjach uzbiera nam się $100,000, Tradesolid Opcje Binarne losuje nagrody. Platforma pobiera opłatę za nieaktywne konto, która wynosi $5 za 30 dni.
Opcje Binarne | Imperial Options Ivory Options min. $250 +70% ★☆☆☆☆ Sprawdź »
Na Ivory bonus w wysokości $2,000 zaprocentuje dla Ciebie bonusem $500. Wypłata depozytu skumulowanego z bonusem możliwa jest po przeprocesowaniu portfela 25 razy. Miłą niespodzianką jest $1,000 w prezencie za każdego poleconego znajomego.
Opcje Binarne | 2Options 2Options min. $250 +70% ★☆☆☆☆ Sprawdź »
Opis: 2Options proponuje rodzaj ubezbieczenia lub zabezpieczenia tradera przez stratą całości zainwestowanego kapitału. W przypadku przegranej 2Options zwraca nam 10%. Broker koncentruje się w znacznej mierze na akcjach i indeksach gieldowych, oferując 37 indeksów, 19 akcji, 12 par walutowych oraz 7 surowców. Bonusy rozpoczynają się od 50% dla wplat poniżej $300, 100% dla depozytów powyżej 300%, dochodząc aż do 150% dla depozytów w wysokości $10,000. Kwota z depozytem musi być przeprocesowana 30x, lecz za polecenie znajomego dokonującego depozytu otrzymujemy $50.
Empire Option $200 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* One big drawback with EmpireOption is the fact that there really are no FAQ pages to speak of. * No demo account option. * There are five different levels of accounts with minimum deposits ranging from $200 to $20,000. * This web broker also reduces risk by offering a 15% credit bonus for all losing trades.
Binary Brokerz $250 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Has social trading features.
* Customer Service can improve by answering questions other than just technical questions.
* The FAQ section needs to be improved.
* There are four different levels of accounts with minimum deposit ranging from $250 to $10,000.
* The broker’s asset list includes 30 assets.
* Has social trading feature that allows traders to track the trades of successful traders and make the same trades themselves if they like.
* The web broker’s customer service team is responsive and thorough although they don't answer any questions besides technical ones. Thus the FAQ section could definitely be upgraded and expanded to help traders avoid calling customer service so much.
BK Trading Cypr $10 +80% ★★★☆☆ Sprawdź »

* One of the few brokers that provide 100% Islamic trading accounts that take into account the requirements for traders of the Islamic faith. These accounts follow all the strict rules of Sharia Law.
* No demo accout available.
* Run several types of promotions such as a ‘Risk Free First Week’ where all losses that a new trader experiences in the first 7 days of trading are cheerfully refunded up to the amount of the initial deposit.
* If a new account holder deposits more than $2000 to start with, they will immediately be able to receive free trading signals or access to the binary option robot review.
* Must trade 27 times the amount of your initial deposit in order to withdraw any bonus money given.
* Customer support in English, German, Spanish, French, Russian, Dutch, Arabic and Turkish.
eINWESTOR.PL Bloombex $300 +80% ★★★☆☆ Sprawdź »

* One of the few brokers that provide 100% Islamic trading accounts that take into account the requirements for traders of the Islamic faith. These accounts follow all the strict rules of Sharia Law.
* No demo accout available.
* Run several types of promotions such as a ‘Risk Free First Week’ where all losses that a new trader experiences in the first 7 days of trading are cheerfully refunded up to the amount of the initial deposit.
* If a new account holder deposits more than $2000 to start with, they will immediately be able to receive free trading signals or access to the binary option robot review.
* Must trade 27 times the amount of your initial deposit in order to withdraw any bonus money given.
* Customer support in English, German, Spanish, French, Russian, Dutch, Arabic and Turkish.
AnyOption Cypr $250 +85% ★★★☆☆ Sprawdź »

* There is no Demo account. * Features weekend specials, which may be used by traders to enhance their chances of success in placing OneTouch trades. * Although it has more than 200 assets to trade in, broker's commission is rather high at 50%. * Website available in 15 languages. No Brokerage on regular Binary options. *Only in case of Option+ and Binary 0-100, there is fee of $1 per transaction.
OptionFair Cypr $250 +89% ★★★☆☆ Sprawdź »

* Return margins progressing up to 89%. * Four different levels of accounts with minimum deposit ranging from $250 to $50,000. * Webisite available in English, French, German, Arabic, Spanish, Portuguese, Italian, Swedish, Danish and Japanese.
UK Options $250 +80% ★★★★☆ Sprawdź »

UK Options koncetruje się przede wszystkim na indeksach akcji: pary walutowe ograniczone są do 10 pozycji, a akcji spółek jest na platformie 20. Broker refunduje 10% z wszystkich pozycji zakończonych „poza pieniądzem". Wypłacenie bonusu jest możliwe po przekroczeniu 40-krotności wielkości depozytu z bonusem, który wynosi od $500 do $30,000.
Opteck Cypr $250 +80% ★★★★☆ Sprawdź »

Optek jest brokerem obsługującym około 50,000 traderów na świecie; posiadającym ponad 100 aktywów. Minimalna wpłata to $250, a minimalna kwota handlu — 25 USD. Wypłata bonusu możiwa jest po osiągnięciu 50-krotności jego wartości. Minimalna opłata za wypłatę środków wynosi $30, a maksymalny poziom wypłaty wynosi $3,500.
ETX Binary $250 +85% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* ETXBinary is a subsidiary of the successful ETXCapital Finance Company in the UK.
* Has high return on investments as much as 85%.
* Has a minimum deposit of $250.
* Provides well over 100 assets.
* It has a social trading feature called ‘trader choice’, which gives investors the option to see who is placing a lot of winning trades and so allowing the mimic of these trader’s choices if one chooses so.
* Offer support in many languages: Danish, Czech, French, German, Spanish, Italian, Irish, Hungarian, Portuguese, English, Romanian, Slovenian, Turkish, South African, Greek, Russian and even Chinese.
* One of the best FAQ, very detailed.
* It lacks on deposit and withdrawal options.
Binary8 $100 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Although it lacks on trading choices, it has very fast withdraw times, one of the fastest in the binary options industry.
* Has four different levels of accounts with minimum deposits ranging from $250 to $10,000.
* The turnover for bonus withdraw requirements on Binary8 is 40 times the amount of that bonus and won't let a user withdraw their own funds unless they have reached 25% of the turnover bonus.
* Broker only allows for the trading of the more traditional high/low options. Also the options offered are exclusively of the short term variety; ranging from 30 seconds up to 60 minute expiration times. Although the choices are limited it does keep with Binary8’s philosophy of keeping it simple, fast and concentrating on doing one thing well.
* Customer service is available in Chinese and English.
eINWESTOR.PL Red Wood Cypr $200 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Has a collection of 150 tradable assets.
* Three different levels of account.
* Has an advanced mobile app.
* With highly knowledgeable customer care team, exceptional payout rates and generous welcome bonuses, you can be assured of a positive trading experience with Redwood Options.
TR Binary Cypr $200 +81% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Payout rate of 81%. * Minimum deposit of $200. * Has five different levels of accounts.
Trade Thunder $200 +85% ★★★☆☆ Sprawdź »

* Has a low $1 minimum investment. * Limited selection of currencies. * Has four different levels of accounts with minimum deposit ranging from $200 to $5000. * Unlike some trading platforms, the trade dollar amount is always set to zero, this will helps eliminate placing trades for amounts that were more than user intended to spend.
Binary Options 360 $200 +80% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* It has suggested daily recommended trades available for a small fee.
* The selection of pair options are somewhat limited. But offer 20 stocks, 12 currency pairs, almost 20 indices and several commodities.
- Sign up bonus of 50% with inicial deposit $250 - $4,999.
- Sign up bonus of 50% with inicial deposit $5,000 - $9,999, plus 0.5% cash back rebates on all volume per month (wins and losses) OR 5% more payouts on any asset of your choice.
- Sign up bonus of 50% with inicial deposit $10,000 - $24,999, plus 0.5% cash back rebates on all volume per month (wins and losses), plus 5% more payouts on any asset of your choice, plus 10% loss insurance (cash back of 10% of any capital loss for the month).
- Sign up bonus of 100% with inicial deposit >$25,000, plus 1.0% cash back rebates on all volume per month (wins and losses), plus 5% more payouts on any asset of your choice, plus 2.5% more payouts on any asset of your choice, plus 10% loss insurance (cash back of 10% of any capital loss for the month).
- Withdrawals of profits will only be processed when 20 trades or volume in the amount of 10 times the deposit amount (trade volume must then be greater than the deposit value), the greater in sum of volume of the two, are performed.
- In order to withdraw your full bonus, you will be required to execute a minimum trading volume of 40 times for every $1 bonus.
- Refer a friend bonus of $50, when friend deposits $200.
Magnum Options $200 +81% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* It has substantial payout rates of up to 81% and a 100% bonus for deposits of $1,000 or more.
* It's asset collection is highly diverse, with 150 tradable assets to choose from.
* Must deposit at least $25,000 to get a personal contact with broker through skype, email or phone.
eINWESTOR.PL Exbino Cypr $250 +90% ★★★★☆ Sprawdź »

* Has over 130 Tradeable assets.
* Return on investments are as high as 90%.
* Offers five different levels of accounts with minimum deposits ranging from 250 Euros to 10,000 Euros.
* Support is available in Polish, Russian, English, Czech and German.
- Sign up bonus of 125 EUR for first time deposit of 250 EUR.
- Sign up bonus of 500 EUR for first time deposit of 1000 EUR.
- Sign up bonus of 2500 EUR for first time deposit of 2500 EUR, plus 5% of additional investment return, plus and iPad Air as a gift.
- Sign up bonus of 3500 EUR for first time deposit from 5000 EUR, plus 5% of additional investment return, plus iPhone 6S as a gift.
- Sign up bonus of 3500 EUR for first time deposit from 10000 EUR, plus 5% of additional investment return, plus MacBook Air 13” as a gift.
- Bonus of 50% if deposit 250 EUR.
- Bonus of 75% if deposit 1000 EUR.
- Bonus of 100% if deposit 2000 EUR.
- Bonus and benefits are only redeemable once a trading bonus volume of 30 times has been met.
uBinary Cypr $250 +80% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* A renowned web platform free of banners and other clutters.
* Trader can choose to have the web platform displayed in one of two different layouts.
* It features an ‘option builder’ choice which adds more customization to the trading platform.
- Sign up bonus of 30% with deposit of $250 - $4999
- Sign up bonus of 40% with deposit of posit $5000 - $9999
- Sign up bonus of 40% with deposit + personal account manager if deposit > $10,000.
- $50 inactivity fee for an account that has been neglected for every 100 days.
CopyOP Cypr $100 +80% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* It is one of the most advanced social binary trading platform,where the trader can easily mimic the trades of other more experienced traders.
* The only condition of "copy trades" is that a trader can only have a maximum of 100 people copying their trades.
* You can use the copy trade method with stocks, Indices, commodities and FOREX pairs.
* Copyop allows it's traders to connect using their Facebook account too; once you do this your friends can see your trades and vice versa.
* One of the big drawbacks with Copyop is that you can only see the last three trades an investor makes and not a complete history of the clients trading or their current open trades; this is consistent with other sites that allow social trading also.
* There is no Demo account.
- Precondition for making withdrawals after using the bonus/benefit is to buy options of 15 times the amount of the bonus/benefit.
- Once receiving the bonuses/benefits, the client has 3 (three) calendar months to complete the total amount of investments required as a precondition for withdrawal.
- In the event that the option expires out-of-the-money, you will get a 5%-25% refund of your investment amount. Please note that if your option was copied from another trader, the return rate and refund is different (60% profit. 15% refund).
- In the event that the option expires out-of-the-money, your account will be credited automatically with 5%-25% of the original investment amount. If your option was copied from another trader, the refund is 10%.
RB Options $250 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

- Sign up bonus of 25% with initial deposits of $500 - 2,500.
- Sign up bonus of 50% with initial deposits of $2,500 - 10,000.
- Sign up bonus of 80% with initial deposits of $10,000 -100,000 and up to $2000 dollars in award bonuses.
- Iinitial deposits of $100,000+ gets up to $10,000 dollars in award bonuses.
- Bonuses and deposits cannot be withdrawn from Your account unless trader has reached a total account trading volume of at least 20 times the account’s deposit PLUS the total bonus amount that was credited to the account.
- Must deposit at least $5000 to work with broker.
- Must made deposit to know broker's fees.
- Two free withdrawals per month.
- Third withdrawal onwards has $30 fee.
OptionBit Cypr $200 +75% ★★★☆☆ Sprawdź »

* They have a great loyalty bonus plan and they process withdrawals fast.
* All users across the board get a 30% bonus regardless of the amount of deposit, and it requires 15 times the bonus amount to be traded,which is a relatively lower requirment than other websites,but the bonus policy is less transparent.
- Sign up bonus of 30% with deposit of $200
- Sign up bonus of 40% with deposit of posit $500
- Sign up bonus of 50% with deposit of Deposit $1,000.
- Requires 15 times the bonus amount to be traded before you can withdraw funds.
- Account inactivity fee of $5 after 90 days. And $5 per month until the account gets to a zero balance.
- One withdrawal a month is free of charge, any sequential withdrawals carry a $30 fee.
YES Options Cypr $250 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* It offers an multiple array of trading tools, including such things as a detailed economic calendar, a currency pairs HeatMap, a Fibonacci Calculator to establish support and resistance areas, a Binary-FOREX pivotcalculator and the latest in current financial news.
* There is no Demo account.
- Sign up bonus of 20% for first time deposits from $250 to $499.
- Sign up bonus of 30% for first time deposits from $500 to $999.
- Sign up bonus of 40% for first time deposits from $1000 to $2499.
- Sign up bonus fo 50% for first time deposits from $2500 to $4900.
- Sign up bonus of 100% for all first time deposits over $5000.
- 6 Free key trading signals per day for two weeks for first time depositors.
- $150 refer a friend bonus, and once your friend makes a deposit they will receive a $50 bonus reward too.
- Accounts with initially deposits between $10,000 to $24,999 have increased return on investment of 2%.
- Accounts with initial deposits of >$25,000 have increased return on investment of 4%.
- At least one free withdrawal available per month.
10 Markets $200 +70% ★★☆☆☆ Sprawdź »

- Sign in bonus of 50% with minimum deposit of $2500
- Sign in bonuses seems to be negociable. Information cannot be found on platform
OX Markets Cypr $250 +70% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Its website is a bit cold and unprofessional since the website does not provide all the pertinent information to potential binary traders who might be looking to sign up for this platform.
* Traders can choose from indices (19), stocks (19), currencies (12 pairs) and commodities (7).
* Some glitches would happen when you use this platform, software need to be updated.
- To withdraw from account with added bonuses, traders must achieve a minimum turnover of 30x.
- To withdraw from account (without) bonuses, traders, must achieve a minimum trunover of 5x.
- Bonuses must be used within 60 days.
- Only accepts withdrawals and deposits via bank transfer or credit card.
Tradequal $250 ★★★★☆ Sprawdź »

* As of now, traders can participate in high/low trades only. However, there will soon be more types of trades available.
* With typical binary options, traders can earn up to 200%, with an upper bond of up to 700%. The best feature is that the trader who creates the option is the one who sets the risk. The buyer does not have to accept the option unless they deem the payout-risk levels as acceptable.
- Bonus can be as much as 100k.
- Commission of 2% from the winning side.
- In the instance that the trade ends in a draw (same strike and closing rate), TradEqual will charge the same fee to both of the parties involved in the trade.
- System is peer-2-peer , that means that traders write and buy from each other binary options, this the reason why returns on our site is significantly higher than in other sites.
Sigma Options Cypr $250 +80% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Sigma Option offers various trading options, including the Pair, High-Low, Long term, 60-Seconds, Ladder, Forex and One touch Options.
* There are more than 200 assets available to select from (commodities, indices, stocks, currencies), but remember that all of these have allotted time frame when they are available for trade.
- Bonus of 30% with a deposit from $250 to $999.
- Bonus of 50% with minimum deposit of $1000.
- Bonus of 70% with minimum deposit of $5000.
- Bonus of 100% with a minimum deposit of $15,000.
- To withdraw traders must achieve a turnover of 30X.
- Traders can choose to accept or not bonuses.
- It is a requirement by the company that you use the same method that you used to deposit the money to withdraw your earnings.
- Promotion: you can regain up to 100% of the money you lost from another source (limited to 150% of the transferred amount) and you can use this regained money to start making more money. Example: if you invested $10,000, lost $7,000 and transferred the remaining $3,000 to SigmaOption, you will be credited with $4,500 (150% of the transferred amount).
- Company offers a free withdrawal once every month.
- Subsequent withdrawals in a month costs $30 while using the bank wire withdrawal method.
Empire Option $200 +80% ★★★★☆ Sprawdź »

* One big drawback with EmpireOption is the fact that there really are no FAQ pages to speak of.
* No demo account option.
* There are five different levels of accounts with minimum deposits ranging from $200 to $20,000.
* This web broker also reduces risk by offering a 15% credit bonus for all losing trades.
- Five different accounts with minimum deposits of $200, $500, $1,000, $5,000, $30,000.
- This web broker also reduces risk by offering a 15% credit bonus for all losing trades.
Option Rally Cypr $200 +75% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Doesn't have a demo account.

* Four different level accounts to choose from.
* Give our deposit bonuses up to 100% and gifts

Webitrader Cypr $200 +70% ★★☆☆☆ Sprawdź »

33 Option Cypr $20 +70% ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Have a demo account.
* Minimum investment is $20.
* Only need name, phone number and email can registered
eINWESTOR.PL GG Binary Nowa Zelandia $200 +75 ★★☆☆☆ Sprawdź »

* Minimum investment is $5.Max is $1000
* 50% bonus if deposit amount is $1000-$2999, needs processing 25 times of bonus value;
25% bonus if deposit amount is$3000-$4999; needs processing 35 times; 100% bonus of deposit amount is $5000-$10000; needs processing 45 times of bonus.

 

Komentarze (0)

This thread has been closed from taking new comments.

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]